• VEGGIE NÁPLAVKA LOVE

    30.4. – 1.5. 2017

100% VEGAN. PRO ZVÍŘATA.

Veggie Náplavka je jedním z eventů, které už 7. rokem organizují Česká veganská asociace a projekt Vegan Fighter. Hlavním cílem je inspirace ke zdravému, ke zvířatům a planetě ohleduplnému životnímu stylu – a to jak pro běžný život, tak pro sportovní výkony. Více jak 80 prodejců vám na Veggie Náplavce nabídne to nejlepší z vegan gastronomie i tento rok. Připravili jsme pro vás workshopy, foodshows, sportovní tréninky a program pro rodiny. Nově také Live Veggie Dating – najděte na Čarodějný večer a První Máj své nové kamarády, kolegy, nebo třeba lásku <3

Osobně se na sobě přesvědčujeme už dlouhé roky, že rostlinná strava je nejen zdravá, poskytující vše potřebné i pro vrcholový sport, ale hlavně kvůli ní už dnes nemusí umírat žádná zvířata. A to je pro nás tím hlavním důvodem, proč pořádáme naše akce. Chutných a zdravých alternativ je k dostání obrovské množství – přijďte je i vy ochutnat na Veggie Náplavku – těšíme se na vás a děkujeme za podporu naší činnosti!”

Tým pořadatelů Vegan Fighters a ČVA.

AKCE SE KONÁ POD ZÁŠTITOU STAROSTKY PRAHY 2 MGR. JANY ČERNOCHOVÉ.

POŘADATELÉ.

HLAVNÍ PARTNEŘI VEGGIE NÁPLAVKY.

MEDIÁLNÍ PARTNER.

KDO VÁM DÁL NABÍZÍ SVÉ POCHOUTKY.

Na minulém ročníku jsme přivítali téměř 80 prodejců, kteří vám nabídli nejvybranější vegan pochoutky, potraviny, potravinové doplňky, nápoje, kosmetiku, oblečení … prostě vše, co potřebujete ke spokojenému vegan životnímu stylu 🙂

I na dalším ročníku se vám tito prodejci představí – podívejte se na FB loňské Veggie Náplavky, s kým jste se mohli potkat.

Také letos vám na FB Veggie Náplavky LOVE představujeme všechny všechny ty, na které se budete moci těšit.

Přejeme dobrou chuť, nákupy i pohodu na krásné Náplavce! Tým Veggie Náplavky

A pokud jste prodejce a rádi byste se k nám na Veggie Náplavce přidali, napište nám!

KDO PRO VÁS VEGGIE NÁPLAVKU PŘIPRAVUJE.

Máme rádi sport a zvířata, a sami na sobě se přesvědčujeme, že zvířata kvůli naší stravě umírat nemusejí.

ROSTLINNÁ STRAVA VÁM POSKYTUJE VŠE POTŘEBNÉ PRO PROFESIONÁLNÍ I AMATÉRSKÝ SPORT!

www.vegan-fighter.com

Česká veganská asociace dlouhodobě propaguje svými akcemi zdravý a  ke zvířatům a planetě ohleduplný životní styl.  Rostlinná strava je efektivnější z hlediska zdraví i ekologie.

ETIKA – EKOLOGIE – ZDRAVÍ

www.veganskaasociace.cz

PRESS RELEASE.

4. ročník Veggie Náplavky, tentokrát s podtitulem LOVE: Fire & Velvet. Love. se uskuteční 30.4. – 1.5. 2017 na kultovní pražské Náplavce.

Rašínovo nábřeží znovu ožije dnem plným veganské gastronomie, ke zvířatům a planetě ohleduplného životního stylu, ale i zajímavým programem pro děti nebo sportem na rostlinné výživě – to vše v podání projektu Vegan Fighter a Česká veganská asociace.

Návštěvníkům nabídne Veggie Náplavka i tento rok bohatou přehlídku vegan produktů a pokrmů na největších vegan trzích v ČR, s téměř 80 stánky českých restaurací a obchodů – akce je v současné době nepsanou největší akcí svého druhu ve Střední Evropě.

“Našimi eventy inspirujeme k tomu, že zdraví, spokojenost, ale i špičkové sportovní výkony dnes může každý dosáhnout na rostlinné stravě. Tedy bez toho, aby bylo nutné zabíjet nebo využívat zvířata ve velkochovech. Ty si podle posledních výzkumů plně uvědomují negativní zacházení a je proto zbytečné je podobným podmínkám vystavovat.” , říká k akci Veggie Náplavka hlavní organizátorka, thaiboxerka, psycholožka a spoluzakladatelka projektu Vegan Fighter Iva Linda Maruščáková.

Součástí je vedle trhů bohatý program plný zajímavých hostů a programu pro děti i dospělé. Dětský program zahrnuje mimo hry a kreativní workshopy také možnost konzultací ohledně respektující a kreativní výchovy dětí, dílničky s tématem čarodějných masek a lásky, dětské tréninky.

Vegan Fighter předvede o čarodějné noci také speciální noční živou exhibici bojových sportů mistrů a mistryň světa, Evropy i ČR ve vegan podání.

Nedílnou součástí jsou oba dny také praktické foodshows, inspirující k tomu, jak připravovat vegan stravu v různých podobách – od raw až po klasickou vařenou rostlinnou stravu.

Speciálním tématem Veggie Náplavky LOVE je pak VEGGIE DATING – akce, při které se mohou lidé dva dny potkávat, hledat a nacházet nové přátele, kolegy, partnery s podobnými hodnotami – živě, bez  omezení virtuálu.

“Jsme velmi rádi, že naše akce přitahují tolik návštěvníků – na minulých ročnícíh jsme přivítali téměř 10 000 zájemců o veganství. Pozitivní zdravotní dopady, ohleduplnost ke zvířatům, ale i výrazná ekologická ohleduplnost veganství jsou hlavními důvody k tomu, proč se k veganství hlásí stále více lidí u nás i ve světě a proč je nazýváno trendem budoucnosti pro celou planetu. Ze své dlouholeté zkušenosti mohu potvrdit, že nejen že vám na veganství nebude nic chybět, ale naopak získáte větší množství energie, rychlejší regeneraci a zdravotně se budete cítit výrazně lépe.”, dodává Jan Müller, další z organizačního týmu Vegan Fighter, dlouholetý vegan a mistr světa v thajském boxu WKA v supertěžké váze.

NAPIŠ NÁM